MAGAZİNManşet

Atakan Işıktutan ile ayrılan İrem Derici tek başına tatilde

Son günlerde sık sık gündeme gelen ünlü şarkıcı İrem Derici, geçen hafta Atakan Işıktutan ile ayrıldıklarını açıklamıştı. Büyük aşkın bitmesinin ardından İspanya’ya giden İrem Derici, tek başına tatile gitmekten yakınınca takipçilerinden yorum gecikmedi.

Ancak evlenmesi beklenen çiftten kötü haber gelmiş; sevgilisinin ailesiyle tanışmış olan İrem Derici, Atakan Işıktutan ile ayrıldıklarını duyurarak şu açıklamayı yapmıştı:

‘BENİM İÇİN DÜNYANIN EN KIYMETLİ İNSANI’
“Haberler girmeye başladı, biz baştan konuşalım da kimse komplo teorilerine girmesin. 8 ay muhteşem bi’ şey yaşadık Atakan’la, hala benim için dünyanın en kıymetli insanı.”

“Ama korkunç yoğun tempolarda çalışıyoruz ve yorgunuz. Birbirimize vakit ayıramaz olduk. Ayrılmamızın mantıklı olacağını düşündük, yıpranmamak ve sonrasında daha da kırılmamak adına.”

“Bana hiç yaşamadığım bir sevgi yaşattığın için sana çok teşekkür ederim, iyi gününde de kötü gününde de ilk arayacağın insan benim bunu unutma tanıdığım en beyefendi adam.”

Ayrılığın ardından kız arkadaşlarıyla birlikte soluğu Çeşme’de alan Derici, son olarak rotasını İspanya’ya çevirdi.

Takipçileri, güzel şarkıcıya; “Atakan’dan ayrılmasaydın bunlar olmayacaktı”, “Beni işe al, fotoğraflarını çekeyim” ve “Bir selfie çubuğu işi çözer” gibi mesajlar yazdı.

İlgili Mesajlar

1 of 1.665