MAGAZİNManşet

Acun Ilıcalı Survivor All Star’da yarışacak üç ismi daha açıkladı

Acun Ilıcalı, Survivor All Star’da yarışacak 3 yeni ismi daha duyurdu. X hesabından paylaşım yapan Ilıcalı, “3 yarışmacımıza da başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Survivor’da iz bırakan yarışmacıların yer alacağı Survivor All Star 2024’ün kadrosunda eski şampiyonlar ve finalistler yer alıyor.

Survivor 2024 All Star’da SMS oylaması yapılmayacak. Yeni konseptte eleme adayı olan yarışmacılar, kendi aralarında düelloya çıkacak ve performansı kötü olan isim adaya veda edecek.

Nihat Altınkaya, Nagihan Karadere, Ogeday Girişken, Aleyna Kalaycıoğlu, Sercan Yıldırım, Damla Can, Turabi Çamkıran, Yiğit Poyraz, Merve Aydın, Nefise Karatay, Doğukan Manço ve Seda Ocak’ın ardından üç yarışmacı daha netleşti.

Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; Sahra Işık, Yasin Obuz ve Gizem Memiç’in yeni sezonda yer alacağını açıklayarak şu ifadeleri kullandı:

“Survivor’ın üç önemli ismi Sahra Işık, Yasin Obuz ve Gizem Memiç Survivor All Star kadrosuna dahil oldu. Üç yarışmacımıza da başarılar diliyorum.”

 

İlgili Mesajlar

1 of 1.665