MAGAZİNManşet

Petek Dinçöz’den sevenlerine arabesk albüm sürprizi

Bir dönemin aranan isimlerinden şarkıcı Petek Dinçöz şimdilerde kariyerinden çok sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme geliyor. Petek Dinçöz son olarak Etiler’de görüntülendi. Alışveriş için bir AVM’ye gelen şarkıcı ayak üstü basın mensuplarıyla sohbet etti.

Petek Dinçöz ile eşi Nida Büyükbayraktar, geçtiğimiz gün Akmerkez’de objektiflere takıldı. Oğlu İrfan için bir mağazadan ayakkabı bakan Dinçöz, muhabirlerin sorularını yanıtlamayı da ihmal etmedi.

Arabesk albüm yapacağının müjdesini veren ünlü isim, “Arabesk albüm hazırlıyorum. Yeni nesil damar şarkıları seviyor, tanıdık şarkılar da olacak. Heyecanlıyım” dedi.

Şarkıcı Dinçöz, gazetecilerin “Arabesk albümünde düet olacak mı?” sorusuna; “Benim yaptığım düetler hep karşı tarafa yarıyor, bu yüzden dolayı olmayacak. Şaka bir yana, emektar arabesk sanatçılarımız ile olabilir; neden olmasın?” diyerek cevap verdi.

Petek Dinçöz kışa hazırlanıyor: Eve gidip salça yapacağım
Her şeyin yolunda olduğunu ve evliliğinin de çok güzel gittiğini söyleyen şarkıcı, “Eve gidip salça yapacağım, kışa hazırlanıyorum. Sahneler mutfağa doğru açıldı” ifadelerini kullanarak, evinin yolunu tuttu.

İlgili Mesajlar

1 of 2.382