MODA-STİL

Yaz Davetlerinde smokinler Edwards imzası taşıyacak

İngiliz tarzını yansıtan en özel tasarım ve kumaşları, kaliteli dikim ile buluşturan Edwards, göz kamaştırıcı zarafetiyle smokin modelini, şıklığından ödün vermeyen erkeklerin tercihine sunuyor.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte resmi törenler, balolar ve mezuniyet törenleri gibi birçok davet, birbirinden şık misafirleri ağırlayacak. Erkek giyiminin öncü premium markalarından Edwards’ın, özel kalıplarla hazırlanan smokinleri, öz güvenli ve güçlü tasarımıyla elit erkeklerin ilk tercihi olacak.

Zamansız çizgisini dünyanın en özel kumaş üreticileri arasında yer alan Loro Piana, Reda, Vitale Barberis Canonico, Fratelli Tallia di Delfino gibi premium kumaşlarla buluşturan Edwards’ta sıcak günlerin kurtarıcısı hafif keten kumaşlar da dikkat çekiyor.

Smokinin olmazsa olmaz detaylarından saten kaplı ceket yakaları, pantolonların yanlarında uzanan siyah saten şeritler, cep ağızları ve düğmeler Edwards smokin koleksiyonunun dikkat çeken detayları arasında yer alıyor. Klasiğin yanı sıra daha sade görünüm için hazırlanan smokin çeşitleri ise Edwards’ın özel günler için sunduğu ürünler arasında bulunuyor. Edwards’ın smokin koleksiyonu özel kalıbı ile farklı vücut yapılarına mükemmel bir uyum sağlayarak hareket özgürlüğü sunuyor. Ayrıca özel dikim hizmetiyle her tarza uygun smokinler sunarak, centilmenlerin beğenisini kazanıyor.

İlgili Mesajlar

1 of 209