DAVETManşet

Ünlü tasarımcı Mirela Cerica’dan yeni koleksiyonuna özel davet

Ünlü tasarımcı Mirela Cerica, “Date Night” koleksiyonunu, Fairmont Quasar İstanbul’un 1610 numaralı Signature Terrace Süit’inde “Elevate The Night” konseptiyle düzenlenen çok özel bir partiyle kutladı. Tasarımcının büyük ilgi gören “Mirela Cerica Date Night Collection” koleksiyonun her biri kumaş, kalıp ve aksesuar açısından kendi içlerinde özgün olmasının yanında, konforlu ve zamansız lüks hissiyatını veriyor.

Mirela Cerica, Nicolas Kipper

Feminen iddiayı sahiplenen ve her sezon dünyanın farklı noktalarında çarpıcı kampanyalara imza atan Mirela Cerica’nın yeni sezon için rotası Paris oldu. Paris’in büyüleyici atmosferinde gerçekleşen çekimler büyük beğeni topladı. Yeni koleksiyon tanıtımı için gerçekleşen özel gecede ünlü Dj Polytox, performansıyla geceyi renklendirdi. Özel davete Ece Sükan, Merve Dizdar, Nesrin Cevadzade, Hande Doğandemir, Yüşra Geyik, Cem Karcı, Miro Gerede Erkaya, Nil Ninat, Selin Türkmen, Quentin Emery, Fırat Namlı ve Fairmont Quasar Istanbul Genel Müdürü Nicolas Kipper gibi ünlü isimler katıldı.

Nesrin Cavadzade
Hande Doğandemir
Ece Sükan

Mirela Cerica Sonbahar/Kış koleksiyonunu Fairmont Quasar İstanbul’un 1610 numaralı Signature Terrace Süit’inde gerçekleşen çok özel bir partiyle tanıttı. Tasarımcının her bir detayda aşkı ön plana aldığı koleksiyonda, feminen, güçlü ve zamansız kalıplar, birbirinden özel kumaşlar, trendi detaylar ve iddialı aksesuarlarla tamamlanıyor.

Nil Ninat

Ünlü Dj Polytox’ın yer aldığı gecede Ece Sükan, Merve Dizdar, Nesrin Cevadzade, Hande Doğandemir, Yüşra Geyik, Cem Karcı, Miro Gerede Erkaya, Nil Ninat, Selin Türkmen, Quentin Emery, Fırat Namlı ve Fairmont Quasar Istanbul Genel Müdürü Nicolas Kipper gibi ünlü isimler katıldı.

Yüsra Geyik
Selin Türkmen

İlgili Mesajlar

1 of 1.105