MODA-STİL

Klasik ve şık giyimden vazgeçemeyenlerin adresi Edwards

İngiliz tarzını yansıtan en özel tasarım ve kumaşları, kaliteli dikim ile buluşturan EDWARDS, koleksiyonundaki basic parçalar ile zamansız şıklığı sunmaya devam ediyor. Erkeklerin gardırobunda bulunması gereken temel parçalardan blazer ceketler, klasik pantolonlar ve kusursuz görünümü tamamlayan non-iron gömlekler, EDWARDS koleksiyonunun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Giyimine önem gösteren erkekler, günlük yaşamdan iş hayatına kadar her alanda EDWARDS’ın basic parçalarından vazgeçemiyor. Loro Piana, Reda, Vitale Barberis Canonico, Fratelli Tallia di Delfino gibi premium kumaş markalarının kumaşları ile hazırlanan ve özenli dikişlerden oluşan blazer ceket, centilmenlerin stilini tamamlayan en temel parçalardan biri. Modern erkeğin olmazsa olmazı blazer ceketleri en iyi şekilde tamamlayan EDWARDS’ın non iron gömlekleri ise farklı vücut tiplerine uygun kalıp çeşitleri ve renk seçenekleri ile en çok tercih edilen gömlekler arasında yer alıyor.

Günümüzün dinamik moda trendlerinde bile kendine sağlam bir yer edinmiş olan klasik pantolonlar erkek giyiminin taşıyıcı parçası olmaya devam ediyor. Farklı kumaş seçenekleri, modelleri ve rahat kalıbıyla vücut proporsiyonuna uygun klasik pantolon EDWARDS koleksiyonunun ayrıcalıklı parçaları arasında bulunuyor. Görünüşü tamamlayan son adım olan ayakkabı seçimi ise erkekler için dikkat edilen önemli bir dokunuş… Ayakkabı tercihinde özen gösteren erkekler için tasarlanan koleksiyon şıklığı ve konforu bir araya getirerek öne çıkıyor.

İlgili Mesajlar

1 of 203