MODA-STİL

Kiğılı’da kusursuz detaylar ile şekillenen takım elbiseler ile günün her saati stilinizi yansıtın

Hayatın her anında rahat şıklığı simgeleyen Kiğılı, iş ve resmi davetlerin ötesinde günlük hayatın vazgeçilmezi Takım Elbise koleksiyonu ve avantajlı kampanyaları ile yine dikkatleri üzerine çekiyor.

Kiğılı erkekleri, hayatın her evresine uygunluk sağlayan takım elbise koleksiyonuyla günün her anında şıklığı ve konforu bir arada yaşıyor.

Beden, renk ve model seçenekleriyle takım elbise denildiğinde ilk akla gelen marka olan Kiğılı’nın Takım Elbise koleksiyonu günlük ve iş hayatı kombinleriyle bütünlük sağlarken kaliteli ve modern çizgilerle bezeli tasarımlarıyla gardırobunuzun vazgeçilmez parçası olmaya aday.

Erkek giyimindeki uzmanlığı ve kalitesiyle her zaman rahatlık ve şıklığı öne çıkaran Kiğılı, kullanım amacına göre çeşitlenen klasik takım elbise modelleriyle erkekleri göz alıcı şıklığa davet ediyor ve maskülen stilini yansıtmaya devam ediyor. Yoğun çalışan kentli profesyonellere yönelik oluşturduğu esnek, dayanıklı, kırışmaz, ultra hafif takım elbiseleri ise gündelik hayatın vazgeçilmezi.

Erkek giyimde trendleri belirleyen tasarımlara imza atan Kiğılı, ilkbaharın yaklaştığı bugünlerde avantajlı fiyat ve indirim kampanyaları ile erkekleri her ortamda daha şık ve konforlu hissettirecek.

İlgili Mesajlar

1 of 209