DAVETManşet

Yves Rocher Türkiye’den Eda Ece ile keyifli bir davet

Kurulduğu günden bu yana Bitkisel Kozmetik Laboratuvar Uzmanlığı ile doğaya ve cilde saygılı ürünler geliştiren dünyaca ünlü Fransız kozmetik markası Yves Rocher, ünlü oyuncu Eda Ece ile yeni başlayan heyecanlı iş birliğini keyifli bir davet ile 31 Ocak Çarşamba akşamı, Momo Bebeköy’de tanıttı.

Eda Ece, Gizem Ürkmez Karaman

Tüm dünyada her 20 saniyede 1 satan ikonik parfümü Comme Une Evidence’ın daveti Yves Rocher Türkiye Pazarlama Direktörü Gizem Ürkmez Karaman ve yeni marka yüzü Eda Ece’nin ev sahipliğinde gerçekleşti. Comme Une Evidence parfüm ailesinin tanıtıldığı davete moda, sanat ve cemiyet hayatından Aslıhan Doğan Turan, Hande Gülşen Yontunç, Duygu Gülşen Trablus, Sadettin Saran, Merve Oflaz ve Eliz Fındık gibi isimler katıldı.

Aslıhan Doğan Turan

Yves Rocher Türkiye ve Eda Ece iş birliğinin ilk kampanya çekimi olan Comme Une Evidence reklam filmi 1 Şubat’tan itibaren tüm dijital platformlarda yayınlanmaya başlıyor.

Merve Oflaz

Bergamot, Isparta gülü ve paçuli notalarıyla zenginleştirilmiş, zamansız, iz bırakan huzurlu bir koku olan Comme Une Evidence, yaşamın ahengi ile ruhunuzdaki zarafeti bir araya getiriyor. Zarif, çiçeksi ve hafif odunsu aroması ve yenilenen şişesiyle Comme Une Evidence doğanın gizli bahçelerini eşsiz bir şekilde etrafınıza yansıtıyor.

Deniz Yavuz

İlgili Mesajlar

1 of 987