DAVETManşet

We ACT ve lüks ile Fairmont Quasar İstanbul’dan yeni yıla özel davet

Türkiye’nin en başarılı oyunculuk ajanslarından We ACT ve lüks ile konforu bir arada sunan Fairmont Quasar İstanbul, yeni yılı çok özel bir davetle karşıladı.

Meltem Karaata, Saadet Işıl Aksoy
Sinem Ünsal, Berk Cankat

We ACT Kurucu Başkanı Meltem Karaata ve Fairmont Quasar İstanbul ev sahipliğinde otelin 1112 numaralı Kral Dairesi’nde düzenlenen partiye Saadet Işıl Aksoy, Hande Doğandemir, Seda Bakan, Sinem Ünsal, Müjde Uzman, Berk Cankat, Rıza Kocaoğlu, Sahra Şaş, Hasibe Eren, Sinan Tuzcu, Serra Arıtürk, Ozan Dolunay, Umut Kurt, Umut Gezer, Selen Domaç, Eylül Ersöz gibi çok sayıda ünlü isim katıldı.

Seda Bakan
Sahra Şaş
Damla Yılmaz Sipahi

Dizi, sinema ve reklam sektöründe imza attığı başarılı projelerle öne çıkan We ACT ve Fairmont Quasar İstanbul, yeni yıla çok özel bir davetle “merhaba” dedi. We ACT Kurucu Başkanı Meltem Karaata ve Fairmont Quasar İstanbul ev sahipliğinde otelin 1112 numaralı Kral Dairesi’nde düzenlenen partiye Saadet Işıl Aksoy, Hande Doğandemir, Seda Bakan, Sinem Ünsal, Müjde Uzman, Berk Cankat, Rıza Kocaoğlu, Sahra Şaş, Hasibe Eren, Sinan Tuzcu, Serra Arıtürk, Ozan Dolunay, Umut Kurt, Umut Gezer, Selen Domaç, Eylül Ersöz gibi çok sayıda ünlü isim katıldı. Gelen davetliler Dj Cüneyt Öztürk’ün muhteşem performansı ile unutulmaz bir yılbaşı eğlencesi yaşadı.

Seda Bakan
Tamer Yılmaz

Yeni yıl temalı dekorasyonun hakim olduğu partide Fairmont Quasar Istanbul’un Executive Chef’i Ercan Yamantürk tarafından hazırlanan birbirinden lezzetli ikramlar ve eşsiz kokteyller servis edildi.

İlgili Mesajlar

1 of 1.105