GÜNCELManşet

Rolls-Royce Motor Cars İstanbul Genel Müdürü Hilal Aysal, ‘Yılın Bayisi’ Ödülünü Rolls-Royce Motor Cars Dünya CEO’su Chris Brownridge’nin elinde aldı

Rolls-Royce Motor Cars İstanbul’a ‘Yılın Bayisi’ ödülü

Rolls-Royce Motor Cars İstanbul, 2023 yılında yakaladığı olağanüstü ivmesi ile globalde ‘Yılın Bayisi’ ödülüne layık görüldü. Bayii partnerlerinin global ağı, markanın ‘Inspiring Greatness’ Stratejisi’nin sunulmasında kritik bir öneme sahip bu ödül töreni , global lüks merkezlerinden biri olan Singapur’da gerçekleştirildi. Yılın Bayisi Ödülünü Rolls-Royce Motor Cars Dünya CEO’su Chris Brownridge tarafından verildi. Chris Rolls-Royce Motor Cars İstanbul’un 2023 yılında, dünya genelindeki 133 Rolls-Royce bayisini geride bırakarak olağanüstü bir ivme gösteriyor olmasını takdir etti.

Rolls-Royce Motor Cars İstanbul’un kurucusu Artuğ Aysal ise şunları söyledi: “Rolls-Royce, lüksün zirvesini temsil eden en somut örnektir ve ‘En İyi’nin anlamını kendi tanımlar. Bu saygın alanda bir lider olarak tanımlanmak, ekibimiz için olağanüstü bir ödüldür.”

Rolls-Royce Motor Cars İstanbul Genel Müdürü Hilal Aysal, teşekkürlerini ifade ederek, “Uzun vadeli bir perspektifte sektörümüzün her alanında sürekli olarak gelişmeyi hedefliyoruz, devam eden başarımızın temelini daha da güçlendirmeyi amaçlıyoruz” dedi.

İlgili Mesajlar

1 of 1.973