DAVETManşet

Roche Bobois, İstanbul Showroom’u muhteşem bir davetle açıldı

Mobilya tasarımında “Fransız Yaşam Sanatını” dünyaya sunan lüks marka Roche Bobois, İstanbul’daki ilk showroomunu seçkin tasarım ve dekorasyon markalarının bulunduğu Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde açtı.

Erkan Aytekin, Bülent Yıldırım

Açılış davetine Roche Bobois CEO’su Guillamue Demulier, markanın Türkiye Distribütörü ENNE Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Aytekin ile birlikte iş, sanat ve cemiyet hayatından çok sayıda ünlü isim katıldı. Davette ayrıca markanın sonbahar-kış koleksiyonunun ön izlemesi de gerçekleştirildi. Renklerin harmonik geçişler yaptığı koleksiyon Fransız tasarımının zengin çeşitliliğini temsil ediyor.

Guillamue Demulier

Roche Bobois CEO’su Guillamue Demulier ve ENNE Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Aytekin davette konuklarla yakından ilgilenirken, aralarında Hatice Aslan, Tuğçe Eyilik, Oğuz Satıcı, Gökhan Avcıoğlu, Yelda-Demir Güral, Nurettin Eroğlu, Cansu-Erdem Eroğlu, Arhan Kayar, İdil Lüleci, Esra Kazmirci, Emel Balcı ve Bülent Yıldırım’ın da bulunduğu davetliler Roche Bobois tasarımlarına büyük ilgi gösterdiler.

Demir-Yelda Güral

İlgili Mesajlar

1 of 1.205