ManşetSOSYETE

Quality of magazine’den çok özel bir ‘Sevgililer Günü’ dosyası

Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun

Aşk dünyanın en güzel duygularından biridir ve her yıl tüm dünya da 14 Şubat Sevgililer Günü olarak kutlanıyor. Biz yıllardır portre sayfalarımızda aşkları katlanarak büyüyen çiftlere yer veriyoruz.

Kimi aşk yaşıyor, kimi nişanlı, kimi yeni, kimi de yıllardır evli olsa da ilk günkü gibi aşklarını devam ettiren dostlarımızı ‘Sevgililer Günü’ sayfalarımıza konuk ettik. Bu vesile ile tüm sevgililerin Sevgililer Günü’nü kutlarız.

Sayfalarımıza konuk olan ilk çiftimiz enerjileriyle, uyumlarıyla ve gülüşleriyle içimizi ısıtan Dilhan Karadeniz ve Kerem Kayalar çifti.

Darısı tüm aşıkların başına

İş insanı İlhan Karadeniz ve Öykü Karadeniz çiftinin büyük kızları Dilhan Karadeniz, geçtiğimiz aylarda Ersin Kayalar’ın oğlu Kerem ile nişanlanarak evlilik için ilkl adımı atmıştı. Dilhan Karadeniz ve Kerem Kayalar farklı yıllarda Londra’da okumalarına rağmen, aynı üniversiteden mezun oldu…

3 yıl boyunca İstanbul-Londra arasında uzak kalmalarına rağmen, aşklarından bir an olsun vazgeçmeyen çift, şimdilerde evlilik bir yandan aşklarını yaşıyor, bir yandan da düğün hazırlığı yapıyor. Darısı tüm aşıkların başına diyerek Dilhan Karadeniz, Kerem Kayalar çiftine “Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun” diyoruz.

 

İlgili Mesajlar

1 of 1.084