MAGAZİNManşet

Uludağ en kalabalık günlerini Sefo ve Köfn konserleriyle taçlandırdı

Festivalin merkezi olan VIBE sahnesinde, enerjisi hiç düşmeyen özgün KÖFN konseri ve Birand’ın hareketli performansıyla ikinci periyodu geride bırakan Bitexen Winterfest, coşkusunu hiç azaltmadan son periyotuna adım attı. Üçüncü periyodu, unutulmaz sahne performansıyla Sude başlattı ve ardından Alper Levi’nin enerjik setiyle gece devam etti.

Festivalin son günlerine yaklaşırken, kar yağışının heyecanıyla birleşen SEFO konseri, VIBE sahnesinde unutulmaz bir deneyim yaşattı. SEFO’nun yüksek enerjili performansının ardından Taykunku’nun renkli setiyle eğlenceye devam eden Bitexen Winterfest, +1 sponsorluğunda düzenlenen Gecenin Xtra’sı ve Malt Oda Partileri ile sabahın ilk ışıklarına kadar müzik ve eğlenceyi aralıksız sürdürdü.

Her gün 17:00 – 20:00 arasında gerçekleşen After-Ski partileri, SULEIMAN, Kubilay Caner ve Doğukan Ustaoğlu’nun performanslarıyla festival katılımcılarına keyifli bir kış festivali deneyimi sunmaya devam ediyor.

14 Şubat’a kadar devam edecek olan Bitexen Winterfest; Mert Demir, Reckol (DJ Live), Simge Eğrilmez ve Samih gibi isimlerin özel performanslarına ev sahipliği yapmaya devam edecek.

İlgili Mesajlar

1 of 2.380