İŞ DÜNYASI

Quality of magazine 14. yıl ödül töreninde ‘En Quality Lojistik Firması’ ödülü Karataş Nakliyat’ın oldu

‘En Quality’ ödüller sahiplerini buldu

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 14. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Babylon Town Hotel ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.

Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 14 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Melike Öcalan ve Gökay Kalaycıoğlu’nun yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 33 ödül sahiplerini buldu.

Orhan Gencebay, Alara Karataş

Lojistik ve nakliyat alanında her geçen gün büyümeye devam eden Karataş Nakliyat, başarılarıyla gecemizde ‘En Quality Lojistik Firması’ ödülünün sahibi oldu. Firmanın kurucusu Hakan Karataş işlerinden dolayı gecemize katılım sağlayamaz iken kızı Alara Karataş ödülü almak için sahneye çıktı. Alara Karataş ödülünü müziğin usta ismi Orhan Gencebay’ın elinden alırken duygularını, “Quality Ailesi’ne teşekkğr ediyorum ödül için. Babam bu geceye katılamadı, onun yerine ben alıyorum ödülü. Çalışkan ekibimize çok teşekkür ediyorum. Ve özellikle babama teşekkür ediyorum. Dişiyle, tırnağıyla 30 yıl önce kurup bu günlere getirdiği Karataş Nakliyat firması için. Şimdi ben kız kardeşimle birlikte Karataş Nakliyat’ı bu mirası devam ettirmeye çaışıyoruz. Umarım babamı gururlandırabiliriz.’ sözleriyle dile getirdi.

 

İlgili Mesajlar

1 of 153