İŞ DÜNYASIManşet

Quality of magazine 14. yıl ödül töreninde ‘En Quality Spa ve Spor Merkezı’ ödülü Navitas Spa&Sports’un oldu

‘En Quality’ ödüller sahiplerini buldu

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 14. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Babylon Town Hotel ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.

Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 14 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Melike Öcalan ve Gökay Kalaycıoğlu’nun yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 33 ödül sahiplerini buldu.

Serdar Ergün

16 yılı aşkın uluslararası spa deneyimiyle konuklarına unutulmaz anlar yaşatan ve bir çok noktada hizmet veren Navitas Spa&Sports gecemizde ‘En Quality Spa ve Spor Merkezi’ ödülünü aldı. Navitas Spa Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Ergün ödülünü Pınar Kerimoğlu’nun elinden alırken Quality Ailesi’ne de ödül için teşekkürlerini sundu.

 

İlgili Mesajlar

1 of 967