İŞ DÜNYASIManşet

Quality of magazine 14. yıl ödül töreninde ‘En Quality Saç Ekim Merkezi’ ödülü Dr. Terziler Exclusive Hair Clinic’in oldu

‘En Quality’ ödüller sahiplerini buldu

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 14. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Babylon Town Hotel ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.

Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 14 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Melike Öcalan ve Gökay Kalaycıoğlu’nun yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 33 ödül sahiplerini buldu.

Türk Sağlık Turizm Derneği Başkanı olan Dr. Servet Terziler, dünya standartlarında uygulanan saç ekim yöntemlerine hekimliği ve estetik vizyonuyla ayrı bir boyut kazandırmış isimlerden biri. 50 milyon TL yatırım yaparak açtığı tam teşekküllü bir hastane büyüklüğündeki kliniği ile Terziler, ‘En Quality Saç Ekim Merkezi’ ödülünün sahibi oldu.

Servet Terziler ödülünü sunucularımız Melike Öcalan ve Gökay Kalaycıoğlu’nun elinden alırken, “Saçlarınıza Dr. Terziler dokunuşıu yeter. Bu güzide gecede olmak çok eyif verici. Quality Ailesi’ne bu güzel gece için teşekkür ediyorum. Dr. Terziler dokunuşu için hepinizi bekliyorum” dedi.

İlgili Mesajlar

1 of 1.160