İŞ DÜNYASIManşet

Quality of magazine 14. yıl ödül töreninde ‘En Quality Diş Kliniği’ ödülü Bergedent Dental Clinic’in oldu

‘En Quality’ ödüller sahiplerini buldu

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 14. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Babylon Town Hotel ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.

Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 14 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Melike Öcalan ve Gökay Kalaycıoğlu’nun yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 33 ödül sahiplerini buldu.

Tunç Berge

İleri düzeyde teknolojisi ve dekorasyonu ile Türkiye’nin önde diş kliniklerinden birisi olan Bergedent Dental Clinic, kalitesi ve üstün hizmeti ile gecemizde ‘En Quality Diş Kliniği’ ödülüne layık görüldü.

Ödülünü ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu’nun elinden alan Bergedent kurucusu Dt. Tunç Berge, “Bu yıl Bergedent 66. yılını kutluyor. O kadar yaşlı gözükmüyorum ama değil mi? Çok sevgili babamın açmış olduğu bu yolda ilerleyip, 35 yıldır bir miktar daha üstüne daha teknolojik, daha iyiye ve daha mükemmele ulaşmak için çalışıyoruz. Muhteşem ekibimizle hem yurt içinde hem yurt dışında ülkemizi temsil ediyoruz. Bu güzel ödül için Quality Ailesi’ne teşekkür ediyorum’ dedi.

 

İlgili Mesajlar

1 of 1.122