İŞ DÜNYASIManşet

Quality of magazine 14. yıl ödül töreninde ‘En Quality Mobilya Markası’ ödülü Stella Mobilya’nın oldu

‘En Quality’ ödüller sahiplerini buldu

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 14. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Babylon Town Hotel ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.

Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 14 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Melike Öcalan ve Gökay Kalaycıoğlu’nun yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 33 ödül sahiplerini buldu.

İsmail Özkan, Doğa Rutkay

Geçmişi 1974 yılına kadar uzanan köklü firma Stella Mobilya, 40 yıllık tecrübesiyle mobilya ve aksesuarlarda kalitesiyle sadece müşterilerin değil sektörün de takdirini kazanan firmalardan. Özgün koleksiyonları ve yenilikçi çizgisiyle sektörde öncü firmalardan birisi olan Stella Mobilya, gecemizde ‘En Quality Mobilya markası’ ödülünü kazandı.

Ödülünü güzel oyuncu Doğa Rutkay’ın elinden alan Erkan Özkan, “Nice 14 yıllar diliyorum. Sağlık, bereket ve mutluluk diliyorum. Salih abi Allah seni başımızdan eksik etmesin” dedi.

 

İlgili Mesajlar

1 of 1.078