MODA-STİL

Victoria’s Secret Solutions koleksiyonu ile her kıyafette kusursuz görünüm

Geliştirdiği sütyenlerle, günlük hayatta kıyafetlerinde yaşadıkları problemlere çözümler sunan Victoria’s Secret’ın yeni Solutions Koleksiyonu ile her kıyafete uyum sağlayan sütyeni bulmak artık çok kolay!

Victoria’s Secret’ın yeni koleksiyonu Solutions ile tüm kadınlara, kıyafet seçiminde yaşanan sorunları ortadan kaldıran çözümler sunuyor. Birbirinden güzel, kullanışlı çözüm aksesuarları ve sütyenlerin yer aldığı bu yeni koleksiyona hayran kalacaksınız. Çeşitli pratik çözümleriyle artık sırt dekolteli elbiseler, derin V yakalı bluzlar ve benzeri kıyafetlerinizi rahatlıkla giyebileceksiniz. İçerisinde 12 farklı şekilde giyilebilen Every-way sütyeni, çözüm odaklı bantları ve kusursuz görünüm yaratan birbirinden güzel çözüm ürünlerini barındıran yeni Solutions koleksiyonu ile tanışmaya hazır olun!

Kadınların kendilerini iyi ve güvende hissetmesine önem veren Victoria’s Secret’ın pratik çözümler sunan birbirinden güzel yeni ürünlerinden vazgeçemeyecek ve her kıyafette kusursuz görünmeyi çok seveceksiniz.

 

Özenle hazırlanan Solutions koleksiyonunda:

12 farklı şekilde giyilebilen Every-way Sütyen
Lateks içermeyen Göğüs Bandı
Kıyafetin altından iz yapmayan Göğüs Ucu Kapatıcısı
Doğrudan cilt üzerine veya kumaşlar arasına uygulanabilen Çift Taraflı Şeffaf Bant
Sütyen bandınızı genişleten Sütyen Genişletici ek kopça
Derin dekolteler için sütyen
Göğse yapışan, sırt bandı olmayan straplez sütyen

İlgili Mesajlar

1 of 209