MAGAZİN

Paptircem’den 3 yıllık bir ilişkinin bitişinin hikayesi: Öl İçimde!

Söz yazarı, besteci, yorumcu ve prodüktör Paptircem’in ”Öl İçimde” ismini verdiği yeni şarkısı 17 Kasım tarihinde yayımladı.

Son dönemde yayımladığı şarkıların dijitaldeki başarısı ile adından sıkça söz ettiren ve Spotify’ın Türkiye’de ilk defa gerçekleştirdiği Radar programının temsilcilerinden biri olarak dikkatleri üzerine çeken Paptircem, söz ve bestesine kendi imzasını attığı Öl İçimde şarkısında, 3 yıllık bir ilişkinin bitişinin ardından yaşadıklarını vurucu sözler ve eşsiz piyano aranjmanı ile dinleyicilerle buluşturdu.

Prodüktörlüğünü Şener Ergin’in üstlendiği şarkının vokal prodüksiyonu Kaan Arslan ve mastering çalışması Adham Farid imzası taşıyor.

Paptircem yeni şarkısı Öl İçimde ile ilgili duygularını şu sözlerle ifade ediyor: ”Ayrılığın acısını kendi içinde gömüp, tüm çığlıklarını yastığına bağıran insanların marşıdır ‘Öl İçimde’. Şarkı, 3 yıllık ilişkinin bir anda bitişiyle birlikte acısını hala belli etmeyip dik durmaya çalışan, tüm kederini kendi yalnız dünyasında yok etmeye çalışan bir kadının hikayesini anlatıyor. Yardım istemeyen, kederini saklayan ve içine gömen herkesin hikayesi.”

Elektronik öğelerle birleştirilen klasik piyano aranjmanının öne çıktığı şarkıda aynı zamanda Paptircem’in Boğaziçi Caz Korosu geçmişinin esintileri olarak sanatçının sesinden oluşturulmuş korolar da dinleyiciye sunuluyor.

İlgili Mesajlar

1 of 2.156