DAVETManşet

Re-SIS’ten sonbahar kış lansmanı

Günün her saatine uyum sağlayacak parçalarıyla yeni sezonun gözde kombinlerine imza atan Re-SIS, “zahmetsiz stil ve zamansız kombinler” teması ile sonbahar kış koleksiyonunu tanıtan keyifli bir lansman kahvaltısı düzenledi.

Cansu Kısacık Aksoy

Şık tasarımlarıyla, rahatlığı ve konforu ön planda tutan Re-SIS, gerçekleştirdiği lansman ile birbirinden konforlu ve şık sonbahar kış kreasyonunu tanıttı.

Mina Ceran

Dijital içerik üreticisi Serap Korkmaz Arslan ve Ece Pekçolakları’ın hostluğunda Momo Bebeköy’de gerçekleşen lansmana Yasemin Tatlıses, Atakan Arslan, Mert Vidinli, Nilay Cafer, Mina Ceran, Seda Önder gibi isimler katıldı. Davetliler Re-SIS yeni sezon ürünlerini marka kurucusu Cansu Kısacık Aksoy eşliğinde incelerken keyifli vakit geçirdi.

Nilay Cafer, Serap Korkma

Özgün tarzı ve basic modelleriyle spor ve şık parçaların vazgeçilmezi marka, kış mevsimine özel renk ve tasarımlarıyla yepyeni bir koleksiyon sunuyor. Koleksiyonda, sezon boyunca vazgeçilmeziniz olacak eşofman takımları, her parça ile kombinlemeye uygun t-shirt modelleri ve dahası birbirinden özgün tasarımlar yer alıyor.

Yasemin Şefkatli Tatlıses

İlgili Mesajlar

1 of 1.289