DAVETManşet

Longines, ‘Heritage Conference’ daveti ile tarih ve zarafeti bir araya getirdi

İsviçreli lüks saat markası Longines, iki asra yayılan köklü tarihini şık bir davet ile marka dostlarıyla paylaştı.

1832 yılında kurulan İsviçreli lüks saat markası Longines, iki yüzyıla yayılan zengin tarihini görkemli bir davetle marka dostlarına sundu. Longines marka direktörü Özlem Kıroğlu Geylan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen (‘Longines Heritage Conference’ın) tarihi konferansın ardından misafirler şık bir yemek ile ağırlandı.

Özlem Kıroğlu Geylan
Pelin Batu

Marka Miras Departmanı Direktörü Daniel Hug’ın anlatımı ile gerçekleşen konferansta misafirler Longines’in iki asra yayılan köklü tarihini, Osmanlı İmparatorluğu ile olan ortak hikayesini ve Longines arşivlerinden başka hiçbir yerde olmayan dökümanları ve müze saatlerini inceleme fırsatı buldular.

İlber Ortaylı
Meriç Aral
Enis Arıkan

Köklü geçmişi, üstün İsviçre saatçiliği ve kusursuz zanaatkarlığı ile bilinen Longines’in ‘‘Zarafet bir duruştur” mottosuna yakışan şık dekorasyonu ve canlı müzik performansı eşliğinde gerçekleşen davette misafirler markanın tarihi modelleri ve koleksiyonlarının yanı sıra Longines dünyasının ikonik referanslarını ve binicilik ve havacılık gibi sporlar ile uzun yıllardır süre gelen ilişkisini de keşfettiler.

Cem Karakuş
Buse Peker

İlgili Mesajlar

1 of 1.252