SAĞLIK

Estetium Life Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kurucusu Buket Kılınç, meslek aşkını Quality’e anlattı

2008 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni bitiren Buket Kılınç, 2014 yılında Selçuk Üniversitesi Periodontoloji Anabilim Dalı’nda doktoramı tamamlayarak Doktor unvanı alan bir diş hekimi.

Çocukluk hayali olan Diş doktorluğunu 16 yıldır başarıyla icra eden Dr. Buket Kılınç, 7 senedir de Estetium Life Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde uzman ve deneyimli ekibi ile ağız ve diş sağlığı konusunda hastalarına ve danışanlarına hizmet vermeye devam ediyor. Estetium Life polikliniğin logosu ise ‘Taç giydirmiş bir diş’ Bu da bize göre Buket Hanım’ın mesleğine ve dişe verdiği değeri ifade ediyor…

Doktor Buket Kılınç, ‘Love Your Smile’ sloganıyla hastalarımın, işime duyduğum tutku ve aşkı, gülümsemelerinde hissetmesini istedim’ diyerek polikliniğinde verdiği hizmetleri şöyle özetledi; “Polikliniğimizde Hollywood smile gülüş tasarımı adı altında emax, lamina tedavisi, zirkonyum tedavisi, implant cerrahisi, kanal tedavisi, dolgu, çocuk diş hekimliği, dişeti hastalıkları tedavisi ve ortodontik tedavi alanlarında hizmet veriyoruz. Her bir alanda ayrı uzmanlığı olan güçlü hekim kadromuzla en doğru tedavi hizmetini hastalarımıza ve danışanlarımıza sunmaktayız.”

 

DERGİMİZİ ONLINE OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

İlgili Mesajlar

1 of 133