GÜNCELManşet

Astrolog Başak Bağlı’nın bu ayki konuğu ünlü modacı Pınar Kerimoğlu oldu

Merhaba sevgili Quality dergisi okuyucuları,

Bu ay ki konuğum yüksek enerjisiyle, samimiyetiyle, güzelliğiyle, muhteşem tasarımları ile moda tasarımcısı sevgili Pınar Kerimoğlu.

Pınar Hanım’ın güneşi koç burcunda bulunuyor. Mars yönetiminde bulunan, ateş elementi ve öncü niteliği olan koç burcu yeni başlangıçların burcudur. Canlılık, hareketlilik, bağımsızlıklık ve spontan hareket etmek en belirgin özelliklerindendir. Risk almak, cesaretini toplayıp harekete geçmek ister. Aynı zamanda çocuk ruhlu, sempatik ve sabırsızdır. Ne dersiniz Pınar Hanım böyle misinizdir?

-Beni birkaç cümle ile bu kadar iyi tanımlayan ilk kişi sizsiniz.
Toplum önünde olduğumuz ve kariyer alanımız olan 10. evde güneşi bulunan Pınar Hanım iş hayatında yeni başlangıçlara imza atmak, kendini bağımsız hissetmek ve lider olmak isteyecektir. Gösterişli, iddialı ve sıra dışı tasarımları ile Pınar Hanım moda dünyasında risk almayı bilen, yeni başlangıçlara imza atan bir tasarımcı olmuştur. Koç burcu bulunduğu alanda kendini bağımsız hissetmek ister siz de tasarımlarınızda bu duyguyu hissediyor musunuz?

– Kesinlikle kendimi en bağımsız hissettiğim alan tasarımlarımı yaptığım anlar diyebilirim
Tepe noktasında bulunan güneş kişiye ün, şöhret ve yaptığı iş dalında tanınırlık getirir. Pınar Hanım moda tasarımcısı denildiğinde ilk akla gelen genç ve başarılı bir tasarımcı olarak adından söz ettiriyor. Pınar Hanım’ın güneşi Uranüs ile olumlu bir açı yapıyor, tasarımlarındaki sıra dışılığı ve marjinalliği buradan görebiliriz. Güneşinin Jüpiter ile olan açısı ile iyimser, neşeli, lider, krizi fırsata dönüştürmeyi bilen bir Pınar Hanım görebiliriz. Güneş, Neptün açısı ile sanatsal ve yaratıcı yeteneğinin yanı sıra sezgileri güçlü, iş hayatında hayallerini harekete geçirmek için çabalamış bir Pınar Kerimoğlu görüyoruz.
Pınar Hanım’ın anne ve baba göstergelerine baktığımızda zorlu açılar görüyoruz. Özgür ruhlu arkadaş canlısı bir anne, manipülatif bir baba ile kolay olmayan bir çocukluk yaşamış olabilir. Anneniz ve babanızın ilişkisi nasıl Pınar Hanım?

– Doğru bir tespitte bulundunuz, ben küçükken ayrıldılar.
Yükselen burcu yengeç olan Pınar Hanım dışarıdan bakılınca sert gibi dursa da içi hassas ve yumuşacıktır. Aile olmak, korumak, beslemek , anaçlık duygusu yoğundur. Güven teması çizgisidir. Tıpkı yengecin dış kabuğu gibi güven ister. Yengeç burcu öncü nitelikte ve su elementi olduğu için duygusal konularda öncülük eden, evini ve yuvasını kuran, aile ortamını oluşturan bir yapıdadır. Ayrıca Pınar Hanım’a duygusal bir yapı ve yumuşak bir karakter verebilir. Yükselene karşıt açı yapan Jüpiter ise bu efektlerin yüksek oktavda yaşamasına sebep olabilir. Pınar Hanım eklemek istediğiniz bir şey var mı, söylediklerime katılıyor musunuz?

– Her cümlesi doğru. Eşim ve çocuklarım benim için çok önemlidir. Eşimle 15 yıldır güzel bir evliliğimiz var. İş hayatına girmek için acele etmedim, önce çocuklarımı büyütmek istedim. Onların her şeyi ile ben ilgilendim.
Ay burcu kova olan Pınar Kerimoğlu’nun duygusal olarak kendini özgür hissetmekten hoşlanan, sıra dışı ve marjinal bir ruh hali olan, sosyal, arkadaş canlısı, dil, dil , ırk ayırımından hiç haz etmeyen insancıl bir yapısı olabilir. Aynı şekilde annesi de bu yapıda biri olabilir. Grup çalışmasına önem veren bir yapı verebilir ki Pınar Hanım büyük bir ekip ile beraber çalışıyor. İlişki ağı oldukça güçlüdür. Teknolojiyle çok ilgili olup gelişmeleri yakından takip eder.

Pınar Hanım açtığınız Youtube kanalınız ile ilgili konuşmak isterim. KAD koç transitinde güneş koç 10. ev kavuşumunuz çok güzel çalışmış. Hem teknolojiyi (kova 9.ev) hem insan ilişkilerinizi (kova) hem de eğlenceli tarafınızı (koç) bir arada kullanmışsınız ve bence sonuç çok keyifli olmuş.

– Tamamen keyif için yaptığım bir şey Youtube kanalım. Ve inanılmaz zevk alıyorum, eğleniyorum. Tekstili asla bırakmadım. Hatta şu an daha çok çalışıyorum. Ama günün tüm stresini Youtube kanalımla atıyorum.

Venüs’ü balık burcunda ve kariyer alanında bulunan Pınar Hanım moda sektöründe başarılı olma potansiyelini gayet başarılı bir şekilde kullanmış. Venüs balıkların sezgisel ve duygusal tarafları oldukça güçlü olup yaratıcılık gerektiren konularda başarılı olurlar. Renk uyumu konusunda zevkleri de oldukça gelişmiş olur. Pınar Kerimoğlu da her daim şık ve uyumlu tarzıyla dikkat çekiyor. Ayrıca ayakkabı ve çizmelere olan tutkusunun hiç tesadüf olmadığını da görebiliyoruz.

Sevgili Pınar Hanım’a bu keyifli sohbet için ve ayrıca içtenliği, samimiyeti, misafirperverliği için çok teşekkür ederim.

 

BAŞAK BAĞLI’NIN NİSAN AYI BURÇ YORUMLARINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

İlgili Mesajlar

1 of 1.961