DAVETManşet

Bahar Akbulut tarafından tasarlanan Fine People Community özel koleksiyonu tanıtıldı

Doğuş Perakende Grubu’nun multi-brand markası, dünyaca ünlü marka ve tasarımcıların buluşma noktası In-Formal için Bahar Akbulut tarafından tasarlanan Fine People Community özel koleksiyonu ünlü isimlerin katıldığı davette sunuldu.

Bahar Akbulut

Organik sertifikalı, yüzde 100 saf kumaşlardan vegan ve geri dönüştürülebilir ürünlere imza atan Fine People Community, In–Formal için hazırladığı özel koleksiyonda; doğaya ve hayvanlara karşı duyarlı, dünyada “iyi olma’ ve kendi içinde “iyi hissetme” haline önem verenleri buluşturan misyonunu yansıtıyor.

Duygu Sarışın
Nil Ninat

En iyiyi tasarlama vizyonuyla birleşen In-Formal ve Fine People Community markalarının misyonu, organik sertifikalı saf ketenden oluşan, etik ve sürdürülebilir üretimi destekleyen bu özel koleksiyonda hayat buluyor.

Tuğba Atasoy
Fırat Namlı

Bahar Akbulut ev sahipliğinde gerçekleşen ve Duygu Sarışın, Damlasu İkizoğlu – Oral Özer, Melis Akçan, Quentin Emery, Zeynep Soylu, Emir Ersoy, Tuğba Atasoy, Nil Ninat, Baran Akbulut, Fırat Namlı, Tuğçe Baltalı gibi ünlü isimlerin katıldığı davette misafirler, In-Formal x Fine People özel koleksiyonu içeren parçalarla Fine People Community markasının bir arada olma halini yansıttılar.

Tuğçe Baltalı

İlgili Mesajlar

1 of 1.252