MODA-STİL

Abdulllah Kiğılı Exclusive Cut’tan Premium bir yaz koleksiyonu

İtalyan kumaşının modern ve zamansız tasarımlarla hayat bulduğu Abdulllah Kiğılı Exclusive Cut, üst düzey terziliği premium tasarım anlayışıyla birleştirdiği yeni koleksiyonu ile yazın ruhunu stilinize yansıtıyor.

Maskülen stili yepyeni bir seviyeye taşıyan Abdullah Kiğılı Exclusive Cut 2024 İlkbahar/Yaz koleksiyonu, stilinizde zamansız ve sofistike bir iz bırakmaya odaklanıyor. Abdullah Kiğılı Exclusive Cut’un 2024 İlkbahar/Yaz koleksiyonu, yenilikçi tasarımların, kaliteli iplik ve kumaşların özenle seçilmiş ince işçilikle buluştuğu bir başyapıt olarak karşımıza çıkıyor. Üstün kaliteli ve özenle seçilmiş iplikler, her tasarımda yüksek standartları temsil ediyor. Abdullah Kiğılı Exclusive Cut’ın, terzilik geleneğine odaklanan koleksiyonu modern çizgileri, zamansız şıklıkla birleştirerek erkek giyiminde fark yaratıyor. Ham dokulu özgün kumaşlarıyla, acı kahve, hardal, bej, çağla yeşili renkleriyle ilkbaharda stillerde canlı bir atmosfer oluşturuyor. Renklerle bütünleşen tasarımlar, kumaşların kusursuz uyumu sayesinde koleksiyonun özgünlüğünü ve çeşitliliğini yansıtıyor.

Günün her anında stilinizi zirveye çıkarmayı amaçlayan koleksiyonda kendinden dokulu, jakarlı örme polo tişörtler, apaş yaka gömlekler, sezona uygun hafif süet kontrast biye detaylı ceketler, özel yıkamalarla yumuşak tuşe elde edilmiş pantolonlar ön plana çıkarak dikkatleri üzerine çekiyor. Koleksiyon, kendine özgü stiller oluşturmayı arzulayan kaliteden ödün vermeyen, yalın ama şık Abdullah Kiğılı erkekleri için çok çeşitli kombinler sunarak tarzlarını yeniden tanımlamalarına olanak sağlıyor.

İlgili Mesajlar

1 of 209