İŞ DÜNYASI

100 yıllık tecrübesiyle yepyeni kahve markası Eduscho, kaliteyi uygun fiyata sunma hedefiyle Türkiye pazarına giriyor

100 yıllık tecrübesiyle yepyeni kahve markası Eduscho, kaliteyi uygun fiyata sunma hedefi, renkli ve dinamik marka dünyasıyla Türkiye kahve pazarında fark yaratmaya hazır.

1924 yılında Bremen’de başlayan hikayesiyle Eduscho, 100 yıldır ilk günkü heyecan ve tutku ile ilerliyor. Kaliteli ve iyi kahveyi uygun fiyata sunan Eduscho; sadeliği, eğlenceli ve erişilebilir olmayı temsil ederken kahve severleri iyi hissettirmeye odaklanıyor. Marka; Almanya, İsviçre, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Macaristan gibi birçok Avrupa ülkesinden sonra artık Türkiye’de!

Uygun fiyata iyi kahve kalitesi ve lezzeti

Tchibo çatısı altında kahve severlerle buluşan Eduscho, “iyi kaliteyi uygun fiyata sunma” misyonunu benimsiyor. Eduscho benzersiz kalite ve lezzeti, geniş ürün çeşitliliği, erişilebilir fiyatları ve özgün marka iletişimiyle başta gençler olmak üzere kaliteyi uygun fiyata almak isteyen herkesle buluşuyor.

Eğlenceli, renkli ve dinamik iletişim dünyası

Eduscho’nun fark yaratan özelliklerinin başında özgün marka kimliği geliyor. Tüketicisi ile benzersiz, samimi bir iletişim dili ile buluşan markanın ürün portföyüne web sayfasından, ulusal ve yerel market kanallarından, pazaryerlerinden ulaşılabiliyor.

İlknur Aksoy Şen

Eduscho’nun Türkiye’ye gelişine dair Tchibo Türkiye Pazarlama ve Ürün Direktörü İlknur Aksoy Şen, “Eduscho markası, Tchibo çatısı altında Almanya, İsviçre, Avusturya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Romanya gibi birçok ülkede satışta olan bir marka. Biz de yaklaşık 20 yıldır Türkiye’de olan ve kahve pazarının gelişiminde önemli rol üstlenmiş bir şirket olarak; Türk kahve tüketicisinin dinamiklerini ve beklentilerini sürekli takip ediyor; Tchibo ve Davidoff markalarımızla kahve pazarında farklı ihtiyaç ve damak tatlarına hitap ediyoruz. 100 yıllık bir geçmişi olan Eduscho da temelinde sadelik, eğlence ve erişilebilirlik değerlerini barındıran yapısıyla şirketimizin ürün portföyünde önemli bir yere sahip.” dedi.

Aksoy Şen: “İlk defa gireceğimiz ve pazarın yarısını oluşturan hazır karışım kahve pazarında kalitemiz ve lezzetimizle oyunun kuralını değiştirmeye hazırız”

Yaptıkları araştırmalara göre Türkiye’deki kahve tüketicilerinin yeniliğe açık olduğunu; çeşitlilik ararken bir yandan da her gün tükettiği kahvesi için fazla kafa yormak istemeden kaliteyi uygun fiyata almayı istediğini aktaran Aksoy Şen; “Kahve tüketicisinin beklediği çeşitiliği ve kolaylığı uygun fiyatlı ürünlerimizle karşılıyoruz. Kahve severleri aradıkları iyi haberle yani yeni kahvemiz Eduscho ile tanıştırıyoruz. Bu lansmanın bizim için bir diğer önemli yanı da şirketimizin hazır karışım kahve pazarına giriyor olması. Bu segmente Eduscho markamızla hızlı bir giriş yaparak oyunun kurallarını iletişim dilimiz, lezzet ve kalitemiz ile değiştirmeye hazırız.” dedi.

İlgili Mesajlar

1 of 155