TEKNOLOJİ

Tefal Pure Pop Buharlı Düzleştirici ile her an her yerde tarzın yerinde

Tefal’in kırışıkları giderirken, tüylerden ve tozlardan arındıran buharlı düzleştiricisi Pure Pop ile tanışmaya hazır mısın? Dört renk seçeneğiyle Tefal Pure Pop Buharlı Düzleştirici, dakikada 20 gram buhar çıkışı sayesinde kırışıklıkları kolayca ve hızlıca giderirken, aynı zamanda patentli ters çevrilebilir ped sistemi sayesinde giysileri tozlardan ve tüylerden arındırıyor.

Tefal, hayatın seni götürdüğü her yerde tüm giysilerini rahatça kullanmaya devam edebilmen için hafif, pratik, renkli ve eğlenceli Pure Pop ürününü tanıtıyor. Kırışıkları giderirken, tüylerden, tozlardan arındıran ilk kişisel Buharlı Düzleştirici olma özelliğini taşıyan Pure Pop, kadife yumuşak pedi sayesinde giysilere zarar vermeden kırışıkları gideriyor ve giysileriniz ilk günkü gibi yenileniyor.

Küçük ve hafif yapısıyla her yerde yanınızda!

Giysileri arındırmak, yenilemek ve sterilize etmek için buharın doğal gücünü kullanan Tefal Pure Pop, en hassas giysilerde bile güvenle kullanılabiliyor.

Kırışıklıklara ve tüylere, hızlı, pratik ve anında çözüm arayanların yardımına artık yeni nesil Tefal Buharlı Düzleştirici Pure Pop yetişiyor. Kompakt ve hafif yapısıyla gün içerisinde hızlı çözüm sunan Pure Pop, tüm kombinlerinde anlık ihtiyaçları karşılamak ya da kısa hafta sonu tatillerinde pratik bir çözüm arayanlar için ideal bir yol arkadaşı olarak öne çıkıyor.

İlgili Mesajlar

1 of 129