İŞ DÜNYASIManşet

15. Quality Ödülleri’nde ‘En Quality İş İnsanı Ödülü’ SASE Group Yönetim Kurulu Başkanı Sevim Aydın’ın oldu

‘En Quality’ ödüller sahiplerini buldu

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 15. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Babylon Town Hotel ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.

Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 15 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Saba Tümer’in yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 32 ödül sahiplerini buldu.

Mehmet Akif Üstündağ, Sevim Aydın

Gecemizde ‘En Quality İş İnsanı Ödülü’ SASE Group Yönetim Kurulu Başkanı Sevim Aydın’ın oldu. Ünlü iş insanı ödülünü Voleybol Federasyon Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ın elinden aldı. Sevim Aydın ödülünü Üstündağ’ın elinden almaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirirken kendisini bu ödüle layık gören Quality Ailesi’ne teşekkürlerini sundu.

İlgili Mesajlar

1 of 1.122