İŞ DÜNYASIManşet

15. Quality Ödülleri’nde ‘En Quality Fizik Tedavi Kliniği Ödülü’ Fizikom Fizik Tedavi Merkezi’nin oldu

‘En Quality’ ödüller sahiplerini buldu

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 15. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Babylon Town Hotel ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.

Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 15 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Saba Tümer’in yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 32 ödül sahiplerini buldu.

Gecemizde ‘En Quality Fizik Tedavi Kliniği Ödülü’ fizik tedavide teknolojinin sunduğu en son tedavi yöntemlerini uygulayarak fark yaratan Fizikom Fizik Tedavi Merkezi’nin oldu. Ödülü almak üzere sahneye Fizikom Kurucusu Prof. Dr. Meral Kozaçkıoğlu Özekici ve Fizikom çalışanları geldi. Meral Kozakçıoğlu ödülünü güzel şarkıcı Petek Dinçöz’ün elinden aldı.

Kozakçıoğlu ödülünü tüm çalışma arkadaşları adına aldığını dile getirerek kendisini bu ödüle layık gören Quality Ailesi’ne teşekkürlerini iletti. Ödülü takdim eden Petek Dinçöz ise yıllarca çektiği bel fıtığı ağrılarından kendisini kurtaran Prof. Dr. Meral Kozakçıoğlu’na bu ödülü vermenin kendisi için çok anlamlı olduğunu belirtti.

İlgili Mesajlar

1 of 1.122