İŞ DÜNYASIManşet

15. Quality Ödülleri’nde ‘En Quality Ev Tekstil Markası Ödülü’ Visko Love’ın oldu

‘En Quality’ ödüller sahiplerini buldu

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 15. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Babylon Town Hotel ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.

Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 15 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Saba Tümer’in yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 32 ödül sahiplerini buldu.

Gecemizde ‘En Quality Ev Tekstil Markası Ödülü’ teknoloji, finans, değerli maden ve gayrimenkul sektörlerinde yatırımlarıyla dikkat çeken Ural Group bünyesindeki Visko Love’ın oldu. Türkiye’nin ilk Visko hafızalı yatak ve yastık üreticisi olan Visko Love’ın ödülünü Yönetim Kurulu Başkanı Emirhan Yeterler, güzel şarkıcı Petek Dinçöz’ün elinden aldı.

İlgili Mesajlar

1 of 1.122