İŞ DÜNYASIManşet

15. Quality Ödülleri’nde ‘En Quality Filo Kiralama Şirketi Ödülü’ MPR Lojistik Otomotiv’in oldu

‘En Quality’ ödüller sahiplerini buldu

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 15. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Babylon Town Hotel ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.

Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 15 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Saba Tümer’in yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 32 ödül sahiplerini buldu.

Gecemizde ‘En Quality Filo Kiralama Şirketi Ödülü’ 1980 yılında kurulan Mapar Otomotiv bünyesinde bulunan, kurumsal firmalara yönelik sundukları lüks otomobil araç kiralama hizmetiyle sektörün dikkat çeken isimlerinden birisi olan MPR Lojistik Otomotiv’in oldu. Gecede ödülünü almak üzere sahneye Mapar Otomotiv Yönetim Kurulu Yalçın Şahin çıktı. Ödülünü usta sanatçı Erol Evgin’in elinden almanın büyük bir onur ve gurur olduğunu belirten Yalçın Şahin, Quality Ailesi’ne firmasını bu ödüle layık gördükleri için teşekkürlerini sundu.

İlgili Mesajlar

1 of 1.122