İŞ DÜNYASIManşet

15. Quality Ödülleri’nde ‘En Quality Mobilya Markası Ödülü’ Stella Mobilya’nın oldu

‘En Quality’ ödüller sahiplerini buldu

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 15. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Babylon Town Hotel ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.

Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 15 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Saba Tümer’in yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 32 ödül sahiplerini buldu.

Gecemizde ‘En Quality Mobilya Markası Ödülü’, İstanbul’daki modern fabrikasında ev, ofis ve kişiye özel mobilya tasarımları ile fark yaratan Stella Mobilya’nın oldu. Dünya trendlerini yansıtan özgün koleksiyonlarıyla dikkat çeken Stella Mobilya’nın ödülünü Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Özkan aldı. Özkan’a ödülünü avukat ve ressam Akın Ekici takdim etti.

İlgili Mesajlar

1 of 1.122