İŞ DÜNYASIManşet

15. Quality Ödülleri’nde ‘En Quality Turizm Oteli-Kıbrıs Ödülü’ Merit Royal Diamond Hotel&Spa’nın oldu

‘En Quality’ ödüller sahiplerini buldu

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 15. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Babylon Town Hotel ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.

İlkay Köyağası, SEvim Aydın, Saba Tümer

Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 15 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Saba Tümer’in yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 32 ödül sahiplerini buldu.

Gecemizde ‘En Quality Turizm Oteli-Kıbrıs Ödülü’ Kıbrıs’ın köklü otel zincirlerinden Merit’in son gözdelerinden Merit Royal Diamond Hotel&Spa’nın oldu. Ödülü almak üzere sahneye Merit Oteller Grubu Marketing Direktörü İlkay Köyağası geldi. Köyağası ödülünü gecemizde ‘En Quality İş İnsanı Ödülü’nün sahibi olan ünlü iş insanı Sevim Aydın’ın elinden aldı.

İlgili Mesajlar

1 of 1.122