GÜNCELManşet

15. Quality Ödülleri’nde ‘En Quality Girişimci İş İnsanı Ödülü’ ünlü iş insanı Mithat Erdem’in oldu

‘En Quality’ ödüller sahiplerini buldu

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 15. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Babylon Town Hotel ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.

Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 15 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Saba Tümer’in yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 32 ödül sahiplerini buldu.

Gecemizde ‘En Quality Girişimci İş İnsanı’ ödülü girişimci ruhu ve kurucu ortağı olduğu Nusr-Et’in perde arkasındaki gizli kahramanı Mithat Erdem’in oldu. LED ekranda Nusret ile geçmişten günümüze başarılarının hikayesini görünce duygulanan Mithat Erdem, ödülünü güzel oyuncu Tuvana Türkay’ın elinden aldı.

İlgili Mesajlar

1 of 2.135