GÜNCEL

15. Quality Ödülleri’nde ‘En Quality İş İnsanı Ödülü’ Mimar Bülent Kaya’nın oldu

‘En Quality’ ödüller sahiplerini buldu

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 15. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Babylon Town Hotel ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.

Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 15 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Saba Tümer’in yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 32 ödül sahiplerini buldu.

Gecemizde ‘En Quality İş İnsanı’ ödülü inşaat, turizm ve maden sektöründe önemli işlere imza atan Azka Group Yönetim Kurulu Başkanı Mimar Bülent Kaya’nın oldu. Bülent Kaya acil bir işi çıktığı için ödül töreninden erken ayrılmak zorunda kaldı. Kaya’nın ödülünü yakın arkadaşı iş insanı Lütfü Sapmaz, Zahide Yetiş’in elinden aldı.

İlgili Mesajlar

1 of 1.211