GÜNCELManşet

15. Quality Ödülleri’nde ‘En Quality Mekan Yöneticisi Ödülü’ Cahide Palazzo’nun Genel Müdürü Barış Demirtaş’ın oldu

‘En Quality’ ödüller sahiplerini buldu

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 15. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Babylon Town Hotel ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.

Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 15 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Saba Tümer’in yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 32 ödül sahiplerini buldu.

Salih Keçeci, Türkan Şerbetçi, Barış Demirtaş, Saba Tümer

Gecemizde ‘En Quality Mekan Yönetici’ ödülü yeme-içme ve eğlence sektöründe 30 yıldır çizgisini hiç bozmadan hizmet veren, Çapamarka ve Cahide’nin genel müdürü Barış Demirtaş’ın oldu. Barış Demirtaş ödülünü Hanım Ağa Türkan Şerbetçi’nin elinden aldı. Ödül karşısında duygulanan Demirtaş, Quality Ailesi’ne teşekkürlerini sunduktan sonra ödülünü de Türkan Hanım’ın elinden almanın kendisi için ayrı bir gurur olduğunu dile getirdi.

Cahide Palazzo’ya verilen ‘Teşekkür Plaketi’ni Konsept Danışmanlığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Burak Kılıç tüm Cahide ekibi adına aldı.

İlgili Mesajlar

1 of 2.135