İŞ DÜNYASIManşetRÖPORTAJLAR

Yurt içinde ve yurt dışındaki başarılarıyla adından söz ettiren FD Hair Transplant Kurucusu ve Saç Ekim Uzmanı Fatma Dursun, Quality dergisine konuk oldu

Akdeniz Gazeteciler Derneği ile E-Novation Vakfı’nın düzenlediği ve İtalya Spor Yazarları Derneği’nin (USSI) desteklediği Avrupa-Akdeniz Mükemmeliyet Ödülleri, Roma Belediyesi’nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

İtalya’nın yanı sıra dünyadan da birçok ünlü ismin ve sporcunun davetli olarak yer aldığı törende FD Hair Transplant Kurucusu ve Saç Ekim Uzmanı Fatma Dursun da İtalya’da düzenlediği konferanslardaki başarısı ve Türkiye’de ulaştığı potansiyel nedeniyle saç ekimi alanında ‘Sağlık Turizmi Başarı Ödülü’ne layık görüldü ve Türkiye’den bu özel geceye davet edilen tek kadın oldu.

Akdeniz Gazeteciler Cemiyeti ve E-Novation Vakfı’nın düzenlediği ve İtalya Spor Yazarları Derneği’nin (USSI) desteklediği Avrupa – Akdeniz Mükemmeliyet Ödülleri düzenlenen özel bir geceyle Roma’da düzenlendi. Törende dünyaca ünlü isimler ve sporcular yer alırken alanında başarı kazanan isimler ödüllendirildi. Uluslararası arenada başarı kazanmış isimlerin ödüllerine kavuştuğu törende Türkiye’den davet edilen tek kadın olan FD Hair Transplant Kurucusu ve Saç Ekim Uzmanı Fatma Dursun, zarafetiyle de beğeni topladı. Akdeniz Gazeteciler Cemiyeti ve E-Novation Vakfı’nın düzenlediği gecede başarılı iş kadını saç ekimi alanında ‘Sağlık Turizmi Başarı Ödülü’ne layık görülerek, uluslararası arenadaki başarısıyla Türkiye’yi gururlandırdı. Bir Türk iş kadını olarak sahip olduğu başarısını birçok prestijli ödülle taçlandıran Fatma Dursun, yurt dışında yakaladığı başarıyı da bu ödüllerle kanıtladı.

EURO 2032 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın Türkiye – İtalya ortaklığında düzenlenmesini sağladığı, A Milli Futbol Takımımızla gösterdiği başarı nedeniyle Vincenzo Montella’ da gecede ödüle layık görüldü.

Fatma Dursun, sağlık sektöründe uluslararası arenada ülkemizi başarıyla temsil ediyor

Avrupa’da ve özellikle İtalya’da yaptıkları işlerle uluslararası çapta fark yaratan, barışa, dostluğa, kültüre katkıda bulunanların çabalarının ödüllendirildiği E-Novation Vakfı ve Akdeniz Gazeteciler Cemiyeti’nin düzenlediği “Avrupa-Akdeniz Mükemmeliyet Ödülleri” gecesine Türkiye’den de önemli isimler çağırılırken Fatma Dursun Türkiye’den davet edilen tek kadın olarak da farkını ortaya koydu. İtalya Spor Yazarları Derneği’nin (USSI) de destek verdiği ödül töreni İtalya’nın başkenti Roma’da düzenlenirken Fatma Dursun’da aldığı ödülün yanı sıra şıklığı ve zarafetiyle büyüledi. Türk kadınını en iyi şekilde temsil eden Fatma Dursun, gecede dünyaca ünlü isimlerle de bir araya gelerek hem başarısının kaynağını hem de hizmet verdiği alanları anlattı. Roma’nın kalbindeki tarihi Campidoglio binasında düzenlenen büyük ödül töreninde Fatma Dursun yaptığı konuşmada “Akdeniz’e olan kıyılarımız nedeniyle kendimizi yakın hissettiğimiz İtalya’da bu ödülü almak benim için büyük bir gurur. Türkiye’nin sağlık sektöründeki öncülüğüne ve özellikle saç ekimi konusunda tercih edilmesine katkıda bulunmak benim için ayrıca bir mutluluk. Başta İtalya olmak üzere Avrupa’nın birçok kentinde düzenlediğim konferans ve bilgilendirme toplantılarıyla Türkiye’yi sizlere tanıtmayı bir görev edindim. Bu ödül de görevimi ne kadar iyi yaptığımın kanıtı oldu” dedi.

Fatma Dursun, A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Vincenzo Montella ile Roma’da bir araya geldi

FD Hair Transplant Kurucusu ve Saç Ekim Uzmanı Fatma Dursun, A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Vincenzo Montella’nın da ödüle layık görüldüğü gecede Montella ile de bir araya gelerek uzun süre sohbet etti. Başarılı yönetimiyle Türkiye A Milli Futbol Takımı’nı Avrupa Şampiyonası’na taşıyan Montella’yı hem bu başarısı hem de aldığı ödül için tebrik eden Fatma Dursun, Montella’ya hizmetleri hakkında bilgiler verdi. İtalya’da yaptığı çalışmaları da anlatan Fatma Dursun, Montella’nın sorularını da cevaplarken başarısı ve zarafetiyle de başarılı teknik adamın takdirini kazandı. Özellikle Avrupa’da Türkiye’yi başarıyla temsil ettiği için kendisini tebrik eden Montella ile fotoğraf çektirerek bu özel günü ölümsüzleştiren Fatma Dursun ardından ise tebrikleri kabul etti.

Fatma Dursun “Türkiye’yi böylesine özel bir ortamda temsil eden tek kadın olmak benim için büyük gurur” dedi.

Siyaset, sağlık, diplomasi, iş, moda, sanat ve spor camiasından birçok ünlü ismi bir araya getiren Avrupa – Akdeniz Mükemmeliyet Ödülleri Roma’nın kalbindeki tarihi Campidoglio binasında düzenlenirken törende ödül alan Fatma Dursun dünyaca ünlü isimlerle de bir araya gelerek sohbet etti. Fatma Dursun başarılarının yanı sıra şıklığı ve zarafetiyle de dikkat çekti. Türkiye’den davet edilen tek kadın olarak da ayrı bir gurur yaşayan FD Hair Transplant Kurucusu ve Saç Ekim Uzmanı Fatma Dursun “Türkiye’yi böylesine özel bir ortamda temsil eden tek kadın olmak benim için büyük gurur” dedi.

İlgili Mesajlar

1 of 860