DAVETManşet

Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri 10. yılında sahiplerini buldu!

2.5 milyonu aşan rekor oylama

Geleneksel Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nin 10.’su Raffles Hotel İstanbul’da gerçekleşti. İş ve cemiyet hayatından birçok ünlü ismin katıldığı özel gecede güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin “en iyileri” ve ünlü isimler ödülleriyle buluştu.

Sedef Avcı

Türkiye’de güzellik ve kişisel bakım sektöründe trendlere yön veren ve ilklere imza atan Watsons Türkiye’nin bu yıl onuncusunu düzenlediği Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri gecesi Burcu Esmersoy’un sunumuyla Raffles Hotel İstanbul’da gerçekleşti. Gecede yılın en iyi ürünlerinin yanı sıra güzelliği, başarıları, stili ile öne çıkan ünlü isimler ödüllendirildi.

Burcu Esmersoy
Özge Özpirinçci

2.5 milyonu aşan rekor oylama
Güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin “en iyi”lerinin belirlendiği 10. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde, 26 farklı kategoride 141 aday ürün tüketiciler tarafından oylandı. 2.5 milyonu aşan rekor oylama sonucu, kategorilerinde en çok oy alan ürünler yılın en iyi ürünü olmaya hak kazandı.

Başak Gümülcenioğlu
Şahika Ercümen

Watsons’ın “sürdürülebilir yaşam” misyonunun çevresel ekseni kapsamında TEMA Vakfı iş birliğiyle her davetli adına bir adet fidanın bağışlandığı gece, dünyanın ve Türkiye’nin en büyük şirketlerinin üst düzey yöneticilerinden oluşan CEO Band’ın perküsyon şovuyla başladı.

Ünlü koreograf ve sanat yönetmeni Nebi Birgi’nin Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nin 10.yılına özel hazırladığı dans şovunun büyük beğeni topladığı gece, caz grubu Manuş-u Âlâ ve soul müzik sanatçısı Su Sonia’nın sahne performansları ile renklendi. Sahne aralarında ise ünlü radyocu Geveze misafirlere eşlik etti.

Sıla Türkoğlu

Gecenin sürpriz ismi ise Türkiye’nin önde gelen rock müzisyenlerinden Teoman oldu. Sahnede geçmişten günümüze en sevilen şarkılarını seslendiren Teoman, davetlilere unutulmaz anlar yaşattı.

Başak Dizer Tatlıtuğ

İlgili Mesajlar

1 of 1.204