DAVETManşet

The Peninsula Istanbul’da yeni yıl coşkusu özel bir davetle başladı

Dünyanın en köklü lüks otel gruplarının başında gelen The Peninsula Hotels’in boğazdaki göz kamaştıran projesi The Peninsula Istanbul, yılbaşı ruhunu yansıtacak birbirinden çekici programları ile misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Jonathan Crook, Özlem Öktem, Sibel Benli

Yeni yıl döneminde misafirlerine çok özel deneyimler sunacak olan The Peninsula Istanbul, 25 Kasım Cumartesi günü The Lobby’de gerçekleşen, “Yılbaşı ağacı ışıklandırma” davetiyle yılın en renkli dönemine merhaba dedi.

Başak Dizer Tatlıtuğ

Begüm Ballı, Jülide Berkman, Ayşe Tolga, Başak Dizer Tatlıtuğ gibi isimlerin katıldığı özel davette, otelin ikonik lobisinde kurulan görkemli yılbaşı ağacı ışıklandırıldı ve misafirler, The Peninsula Ensembleperformansı eşliğinde, yeni yıl dönemi ruhundan esinlenen özel lezzetlerin tadını çıkardı.

Buket Taşdelen

Etkileyici bir bale performansıyla renklenen davette, The Peninsula Istanbul Genel Müdürü Jonathan H. Crook, The Peninsula’nın global girişim fonu, Hope for Türkiye projesinin yeni yıl döneminde de devam edeceğini misafirlerle paylaştı. Yıl sonuna kadar The Peninsula Istanbul The Lobby’de misafirlere sunulacak çay saatlerinden elde edilecek gelirin belirli bir oranı, depremden etkilenen bölgelerin yeniden geliştirilmesine katkıda bulunmak adına Hope For Türkiye fonuna aktarılmaya devam edecek.

Ebru Sanver, Neslihan Kozanoğlu

Peninsula Çay Saati, 26 Kasım – 8 Ocak tarihleri arasında yılbaşı sezonuna özel olarak hem yetişkin hem çocuk misafirlerini ağırlayacak. Cuma’dan Pazar’a Noel Baba’nın sürpriz ziyaretleri ile renklenecek çay saatlerinde, yılbaşı ruhunu yansıtacak tatlı ve tuzlu ikramlar ve yılbaşı döneminin sevilen içecekleri yer alacak.

İlgili Mesajlar

1 of 1.105