MAGAZİNManşet

Sibel Can ve Hakan Altun’dan Cahide Palazzo sahnesinde muhteşem düet

Ünlü sanatçı Sibel Can, Cahide Palazzo’da önceki gece, günler öncesinden rezervasyonları dolduran misafirlerine unutulmaz bir konser verdi. Amor Gariboviç imzalı siyah elbisesini ölçülü makyajı ve açık taranmış saçlarıyla tamamlayan Sibel Can, yelpazesi çok geniş repertuarlı efsane sahnesini tamamladı.

Sanatçıyı izlemeye gelen isimler arasında yer alan ve uzun süre birlikte televizyon programı yaptığı Hakan Altun ise sahneye çıkarak, sürpriz yaptı. Ünlü sanatçı Sibel Can ile ‘Telefonun Başında’ şarkısını birlikte söyleyen Hakan Altun, ‘Sibel bizim göz bebeğimiz, kıymetlimiz. Onun sahnesine konuk olmak benim için onurdur’ dedi. Konseri izleyen misafirlerinin büyük alkış tufanı ile karşılık verdiği bu konuşma sonunda, sempatik tavırlarıyla da dikkat çeken Hakan Altun masasına geçerek Sibel Can konserini sonuna kadar izledi ve tüm şarkılara eşlik etti.

Her sahnesine sanatçı dostlarının da ilgi gösterdiği Sibel Can’ı izlemeye gelen bir diğer isim ise Elif Buse Doğan’dı. Sibel Can hayranı olan genç şarkıcı da konseri büyük bir ilgiyle izledi.

İlgili Mesajlar

1 of 2.242