GÜNCELManşet

Samsung Golf Turnuvası’nın kazananları belli oldu

Kemer Country Club’da, 9-10 Eylül tarihlerinde gerçekleşen Samsung Golf Turnuvası, İki gün boyunca golf severleri bir araya getirdi.

Samsung Türkiye’nin düzenlediği bu iki günlük golf etkinliğinde, katılımcılar yeteneklerini sergileme fırsatı buldu. Turnuvanın ikinci günü, gün boyu süren mücadelelerin ardından ödül töreni gerçekleşti. Golfseverlerin bir araya geldiği turnuvada 145 oyuncu mücadele etti.

Erol Şimşek, Mehmet Kazan, Philip Choi

Samsung Golf Turnuvası’na iş dünyası ve cemiyet hayatının tanınan simaları Nihat Özdemir, Erdem Kıramer, Merve Müftüoülu, Canan Edipoğlu, Hasan Akçakayalıoğlu, Hasan Gülkaya Turğrul Timur’un da olduğu isimler de katıldı. Bu turnuva, golf sporuna olan ilgiyi artırmayı amaçlayan önemli bir adım olarak da öne çıkıyor. Katılımcılar, deneyimli oyuncularla rekabet etme fırsatı buldukları gibi aynı zamanda golf tutkunlarıyla bir araya gelerek deneyimlerini paylaşma şansı yakaladı. Turnuva boyunca, katılımcıların sadece golf yetenekleri değil, aynı zamanda sporun özünde yer alan centilmenlik, disiplin ve strateji gibi değerler de öne çıkarıldı.

10 Eylül akşamında Kemer Country Club’ın zarif atmosferinde gerçekleşen ödül töreninde, turnuvanın Ladies Gross Kazananı Joelle Benjenk ödülünü Türkiye Mobil İş Birimi Başkan Yardımcısı Murat Azdemir’in elinden alırken, Men’s Gross kategorisinin kazananı Mehmet Kazan ödülünü Samsung Electronics Türkiye Başkan ve Ceo’su Philip Choi’nin elinden aldı.

İlgili Mesajlar

1 of 1.468