MAGAZİNManşet

Özcan Deniz’in eşi Samar Dadgar’dan gelinlikli yeni pozlar

Özcan Deniz’in, 20 Ocak’ta sürpriz şekilde nikah masasına oturduğu İranlı modacı Samar Dadgar, sosyal medya hesabından yeni karelerini yayınladı. Dadgar, nikah sonrası düzenledikleri after party’de giydiği mini gelinliğiyle verdiği pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu.

51 yaşındaki şarkıcı, 20 Ocak’ta sürpriz şekilde kendisinden 22 yaş küçük Samar Dadgar ile hayatını birleştirmişti. Samar Dadgar, evlilik haberlerinin yayılmasının ardından gelinlikli bir pozunu paylaşmış ve şu mesajı yazmıştı…

“Seni seçiyorum… Ve tekrar, tekrar seni seçeceğim! Hiç duraksamadan, şüphe etmeden her kalp atışında… Seni seçmeye devam edeceğim! Ve yüzlerce dünyada yüzlerce hayat içinde, gerçekliğin her türlüsünde seni seçerdim. Seni bulurdum kocam.”

Özcan Deniz’le mutlu birlikteliği devam eden Samar Dadgar, geçtiğimiz günlerde 191 bin takipçili Instagram hesabından nikah pozlarını yayınlamıştı.

Genç modacı şimdi de nikah sonrası after party’de giydiği mini gelinliğiyle verdiği pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu.

Straplez saten gelinliğini, inci kolye ve beyaz spor ayakkabılarıyla kombinleyen Dadgar’ın tarzı takipçilerinden tam not aldı.

İlgili Mesajlar

1 of 2.113