MAGAZİNManşet

Nihan Akın, İTÜ’de coşkuyla karşılandı

Geçtiğimiz gün, İstanbul Teknik Üniversitesi’nin 250. Yıl Şenlikleri kapsamında sahne alan başarılı ve yetenekli sanatçı ”Nihan Akın”, öğrencilerin coşkusunu doruğa çıkardı. İTÜ Stadyumu’nda binlerce öğrencinin katılımıyla gerçekleşen konserde ”Nihan Akın”; muhteşem repertuarı ve enerjisiyle yağan yağmura aldırmadan unutulmaz bir performans sergiledi.

İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Müzikoloji bölümünü birincilikle kazanan nadir yeteneklerden biri olan ”Nihan Akın”; yıllar sonra kendi üniversitesinde sahne almaktan duyduğu gururu ve mutluluğu seyircilere hissettirdi. Sahnedeki kusursuz performansıyla defalarca alkışlanan ”Nihan Akın”, öğrencilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Geceye renk katan diğer isimler arasında Mfö ve Ozan Ünlü de vardı. ”Nihan Akın” aynı zamanda ilk prodüktörü Fuat Güner ile yıllar sonra aynı sahnede olmanın tarifsiz heyecanını yaşadı.

Mfö, efsane şarkılarıyla öğrencilerin ruhuna dokunurken, Ozan Ünlü’de sahnedeki güçlü enerjisi ve etkileyici sesiyle izleyicileri coşturdu. Gece boyunca devam eden müzik ziyafeti, öğrencileri unutulmaz anlara sürükledi ve İTÜ’nün tarihinde özel bir yer edindi.

İlgili Mesajlar

1 of 2.438