GÜNCEL

Metin Duruk Sportmenlik ve Başarı Ödülleri sahiplerini buldu

Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası’nın su sponsoru Aroma tarafından verilen Metin Duruk Sportmenlik ve Başarı Ödülleri’ne Özlem Ör ve Kamil Köseoğlu layık görüldü.

Bu yıl Antalya, Bodrum, Göcek ve Marmaris’te bir yarış serisi olarak düzenlenen 18. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası’nın ilk etabı, 5-7 Mayıs tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirildi. Organizasyonu su sponsoru olarak ilk günden itibaren destekleyen Aroma, eski yönetim kurulu başkanları Metin Duruk anısına verilmeye başlanan Sportmenlik ve Başarı Ödülleri’ni sahipleriyle buluşturdu.

Metin Duruk, çok yönlü kişiliğiyle her alanda sporu desteklemekten mutluluk duyan; sportmenliği, rekabeti ve dostlukları çok önemseyen biri olarak tanınıyordu. Bu sebeple Aquamasters’ın bu özel ödülü de kendisine ithaf edildi.

Metin Duruk Sportmenlik ve Başarı Ödülleri’ne bu yıl, sporcu olarak sahip oldukları olumlu değerler ve yüzme sporuna pozitif katkıları dolayısıyla Özlem Ör ve Kamil Köseoğlu layık görüldü. Başarılarıyla yeni nesillere de örnek olan iki sporcuya ödülleri Aroma Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü İrem Özerden tarafından takdim edildi.

İlgili Mesajlar

1 of 1.177