MEKAN

Madanlar Konağı’nda ruhunuzu dinlendirin

150 yıllık tipik Mudurnu evi Madanlar Konağı… Yöresel mimari özelliklerini koruyan, eşsiz doğası, yaz kış dilediğiniz mevsim gidebileceğiniz, her mevsimin ayrı bir güzelliği olan, ruhunuza iyi gelecek kısa süreli bir tatil için vazgeçilmeziniz olacak…

Yaklaşık 150 yıllık, tipik bir Mudurnu evi. Yöresel mimari özellikleri yansıtan, iç dekorasyonunda kullanılan eşyalar 1990’lardan bugüne süregelen tahinin izlerini taşıyan bir dinlenme mekanı. 2019 yılında restore edilen, 2022 yılında hizmete açılmasıyla da tatilcilerin gözdesi olan konakta 4 oda bulunuyor. Yatakların haricinde geleneksel sedirlerle dekore edilen odalar ferah ve konforlu.

Her mevsim başka güzel

Bölgede her mevsim farklı doğa şartları sizleri bekliyor. Kışın soğuk, zaman zaman karlı olabiliyor. Arabayla 15 dakikada ulaşabileceğiniz Abant Gölü çevresi ise kışın yoğun karlı. Yaz ayları ise ılık ve sıcak diyebiliriz. Hiçbir zaman bunaltıcı olmayan bölgede Temmuz ve Ağustos aylarında geceleri serin oluyor. Dört mevsim, yılın 12 ayı açık olan konakta çalışan ekip kadınlardan oluşuyor.

Bölgede yapabileceğiniz en keyifli aktiviteler ise, Mudurnu’nun çarşısını gezmek, tarihi sokaklarında, tarihi konaklar arasında keyifli yürüyüşler yapmak ve görülmesi gereken yapıları ve müzeleri gezmek diyebiliriz.

Muhteşem doğasıyla çevre gölleri ziyaret etmek ise ruhunuzu dinlendirecek en keyifli aktivite olacak. 15 dakika uzaklıktaki Abant Gölü ve Bolu’daki Gölcük Milli Parkı mutlaka görülmesi gereken doğal güzellikler. Madanlar Konağı ayrıca, yoga etkinlikleri, sanat sergileri, astroloji eğitimi, mezuniyet töreni, şarap tadımı, kına geceleri gibi çeşitli aktivitelere de ev sahipliği yapıyor.Sakin ve doğal bir ortamda konumlanan Madanlar Konağı, aynı zamanda aynı zamanda dört ayaklı dostlarımız için de kapılarını açıyor.

İlgili Mesajlar

1 of 134