GÜZELLİK

La Roche-Posay Anthelios Uvmune 400 serisi ile her mevsim güneş koruması

Güneş deyince ilk akla gelen marka olan La Roche-Posay’in ikonikleşen ürünleri UVMUNE400 Invisible Fluid ve UVMUNE400 Oil Control Gel, en uzun UV ışınlarına karşı güçlü ve etkili filtresi Mexoryl 400 ile her mevsim cildinizi güneşin zararlı etkilerinden koruyor.

Güneş, sadece yaz aylarında değil tüm yıl boyunca cilt sağlığımızı tehdit ettiği için güneş kremi kullanımı günlük cilt bakım rutinin en önemli ürünlerinden biri olarak öne çıkıyor. Cilt bakım ürünleriyle hayatı değiştiren, dermatologların en çok tavsiye ettiği marka olan La Roche-Posay’in ANTHELIOS UVMUNE 400 serisi, geniş spektrumlu çok yüksek koruma özelliği ile yıl boyu her gün UVB/UVA ışınlarına karşı cildinizi koruyor. UV filtrelerinde son 30 yılın en büyük inovasyonu olan UVMUNE400, en uzun dalga boyuna sahip güneş ışınlara karşı etkili koruma sağlayan tek filtre olan Mexoryl 400 teknolojisi ile üst düzey koruma sağlıyor.

LA ROCHE POSAY ANTHELIOS UVMUNE 400 OIL CONTROL GEL-CREAM SPF50+

Güneş ışığına maruz kalan yağlı, karma ve akneye eğilimli ciltler için geliştirilen Anthelios UVMUNE400 Oil Correct Gel, hızla emilen ve gün boyu yağlı his bırakmayan formülü ile geniş spektrumlu güneş korumasısunuyor. İçeriğindeki AirliciumTM, sebum ve ter kaynaklı parlama sorununu kontrol altına alarak 12 saat boyunca matlaştırıcı etki* sağlıyor. Cilt kusurları görünümünü azaltan, tek üründe çok etki sunan Anthelios UVMUNE400 Oil Correct Gel, SPF50+ içeren ve göz yakmayan özel formülü ile yüz ve göz çevresinde kullanılabiliyor.

İlgili Mesajlar

1 of 8