GÜNCEL

Kiğılı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hilal Suerdem’in kızı Sena Suerdem, ‘Babalar Günü’ ile ilgili duygularını paylaştı

Hilal Suerdem, Sena Suerdem
İyi ki senin kızınım

Erkek giyimde ülkemizin önemli markalarından biri olan Kiğılı’nın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hilal Suerdem’in biri erkek biri kız, iki yetişkin evladı var. Kızı Sena iki yıl önce babasından devraldı ve Kiğılı’nın CEO’su olmuştu. Sena Hanım, başarılı bir şekilde Kiğilı’yı temsil ediyor. Oğlu Sefa ise bilişim sektöründe beyaz yakalı başarılı bir genç ve tabi ki de birçok beyaz yakalının sevmediği gibi Sefa’nın da fotoğrafla arası olmadığı için bu karede yok.

Yönetim Bilimleri eğitimi alan, stajını İtalya’da Ermenegildo Zegna’da yapan Sena Suerdem, 2010 yılından beri Kığılı’da pazarlamadan dijitale dek farklı birimlerde çalıştı. 2014 yılından beri İş Geliştirme Müdürü olarak görev yapan Sena Hanım, Babalar Günü İçin; “Canımdan çok sevdiğim babam, hayatımdaki doğruların temelini oluşturan değerlerin öğretmeni ve benim gerçek dostumdur. Ne zaman ihtiyacım olsa bilirim ki babam benim yanımda, bilirim ki o bir yolunu bulur. İyi ki varsın, iyi ki beni sen büyüttün, iyi ki ben senin kızınım.” Dedi.

İlgili Mesajlar

1 of 1.217