DAVETManşet

Jo Malone London, Mamut Limited eserleri eşliğinde markanın ikonik kokularını tanıttı

Her sonbaharı ikonik kokusu English Pear and Fressia ile kutlayan Jo Malone London, bu yıl en çok sevilen bu meyvemsi kokunun farklı bir yorumu olan English Pear and Sweat Pea ile şehre dönüyor. İkonik William Armut notasıyla öne çıkan bu eşsiz kokular, geçtiğimiz yıl 10. yılını kutlayan Mamut Art Project, sanatçılarının edisyonlu ve özel üretilmiş seri çalışmalarını içeren Mamut Limited Vol.I isimli sergisi kapsamında gerçekleşen seramik atölyesinde marka ve sanat severlere tanıtıldı.

Melis Ağazat

16 Eylül itibariyle Jo Malone London kokuları eşliğinde başlayan çevrimiçi sergide, 25 Eylül tarihinde birbirinden seçkin davetlilerin katılımıyla bir seramik atölyesi gerçekleşti. İngiliz armudundan ilham alarak yaratılan ikonik kokuların sergiyi sardığı ve Mamut Limited sanatçısı Metin Ertürk eşliğinde gerçekleşen bu atölye Şebnem Dönmez, Yağız İzgül, Daphne Behar, Mert Aslan, Melis Ağazat, Mihre Mutlu, Cansu ve Murathan Akın, Serra Duran Paralı, Melike Sarıkatipoğlu, Pınar Hacıraifoğlu, Narod Çetinkaya, Mina Saygı ve ünlü Tiktoker Cihara King gibi isimleri bir araya getirdi.

Narod Çetinkaya, Mina Saygı
Murathan – Cansu Akın

Jo Malone London kokuları eşliğinde seramik İngiliz armutlarını sonbahar renklerinde boyayan katılımcılar sanatın ve duyuların harmonisini deneyimleme fırsatı buldular.

Şebnem Dönmez

İlgili Mesajlar

1 of 987