KÜLTÜR-SANAT

İyilik İçin Sanat Derneği’nden Artweeks@Akaretler’e özel sergi

Evrensel bir değer olan sanatın daha geniş kitlelere yayılması amacıyla faaliyetlerini sürdüren İyilik İçin Sanat Derneği, Artweeks@Akaretler’in 8. edisyonu kapsamında hazırladığı sergiyi sanatseverlerle buluşturdu.

İyilik İçin Sanat Derneği, geliştirdiği projelerde yer alan sanatçıların birbirinden değerli eserlerini, pek çok sanatseveri, sanatçıyı ve koleksiyoneri bir araya getiren Artweeks@Akaretler’in 8. edisyonunda sergilemeye başladı.

Handan Aral, Selin Bozkurt

İyilik İçin Sanat Derneği, 37-39 Numaralı Binada 
Sanatın farklı disiplinlerini tek bir çatı altında buluşturarak izleyicilere çeşitli bakış açıları sunmayı hedefleyen sergide, 13 sanatçının resim, heykel, video ve dijital sanat gibi farklı disiplinlerden 37 adet eseri yer alıyor. İyilik İçin Sanat Derneği’nin projelerinde yer alan sanatçıların çalışmaları, 37-39 numarada sanatseverlerin beğenisine sunuluyor.

İyilik İçin Sanat Derneği’nin Artweeks@Akaretler’deki sergisinde eserleri yer alan sanatçılar şu şekilde: Alla Güner, Artağan Pektaş, Asiye Yüce, Dilan Kapar, Elvan Akcan Güven, Emir Furkan Tekkalmaz, İrem Öztürk, Kerem Topuz, Loya Kader Öztürkmen, Nida Nur Erdoğan, Ozan Alpay, Rabia Yıldırım ve Şimal Bilgiç.

İlgili Mesajlar

1 of 723